Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Jedzenie dotarło gorące i przepyszne, choć nieco po czasie - z inicjatywy restauracji został naliczony rabat z tego tytułu. Nawet za pełną stawkę dania byłyby warte każdej złotówki, ale tak miły gest bardzo dobrze świadczy o restauracji i nie może zostać przemilczany :)

Dominik

Zamówienie przyjęte , nie dostarczone , tel. Nikt nie odbiera, po prostu dno.

Witold

Po nieco gorszym okresie Presto znowu trzyma poziom, jedzenie przyjeżdża pyszne i gorące.

Dominik

Makaron słaby - wizyta w toalecie i ból brzucha gwarantowany, trochę sucha pizza i długie oczekiwanie na zamówienie niestety

Oliwia

radzil bym zmiane przepisu poniewaz po zjedzeniu pizzy z kurczakiem dostalem zatrucia

Aleks

Jedzenie dotarło pół godziny po ustalonej godzinie dostarczenia (łącznie 2h po złożeniu zamówienia) bez żadnej informacji ze strony restauracji - wystarczyłby głupi SMS. Pizza (choć przepyszna!) niezabezpieczona do transportu, większość sera przykleiła się do wieka pudełka.

Dominik

Nie przyjeżdżacie na czas

Agata

niestety zamówienie zamiast o 19.10 otrzymałem o 20.00 mimo że składane było z dużym wyprzedzeniem bo o 17.40- rozumiem może się zdarzyć ( o 19.20 dzwoniłem miała już wyjeżdżać) ale niestety zamówina pizza była słaba. Ciasto było cienkie jak papier i bardzo twarde, wysuszona. Nie wiem co było tego przyczyna, wczesniej zawsze była idealna. Dodatkowo nie otrzymałem oliwy do pizzy.

Jakub

Zdecydowanie najlepsza pizza we Wrześni

Dominik

Bardzo dobra pizza 🙂 Dostawa też bardzo szybko

Kinga

Super

Rafał

Bardzo dobra pizza.
Zamówiona na wynos była apetycznie podana . Bardzo polecamy.

Kamilla

✌️

Adrian

Dostawa na czas, bardzo dobra pizza

Izabela

Szybko i smacznie

Agata

Przesmaczna pizza :)

Nikola

Zamówienie przebiegło bardzo sprawnie, jeżeli chodzi o przewidywany czas była to godzina, jednak pizza została dostarczona w 30 min i była ona gorąca. Serdecznie polecam tą pizzerie.

Maciej

pizza bardzo dobra ale wydawała mi się trochę za suchą (kropiłem oliwą), tak samo makaron po zapieczeniu ale smak, tekstura jednego i drugiego petarda, zdecydowanie zamówię ponownie

Bartłomiej

Przepyszna pizza!

Nikola

Jak zawsze smacznie.